Czas na kalendarz

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas ogromnych przygotowań. W tym okresie nie tylko myślimy o tym, jakie potrawy chcemy podać na świąteczny stół, ale również to, jakie prezenty chcemy sobie wzajemnie wręczyć. Patrząc na oferty w sklepach mamy w czym wybierać. Może dobrym pomysłem będzie kalendarz tygodniowy 2021? To doskonały okres na to, a właściwie to już można powiedzieć, ze “ostatni dzwonek”, dzięki któremu można wyposażyć się w funkcjonalny i dobry planner na najbliższy rok.

“Kalendarz książkowy 2021, MOC KOBIET według Pauliny Młynarskiej”

Paulina Młynarska to jedna z najbardziej niezwykłych kobiet, która nie boi się mówić co myśli. Często mogliśmy przekonać się o tym, czytając jedne z najnowszych publikacji, jakie w ostatnich czasach pojawiają się na rynku. Dziennikarka, podróżniczka – po prostu wyjątkowa kobieta, która jak sama twierdzi, ma za sobą sześć życiorysów, a jeszcze tyle przed nią. Kocha Azję, gdzie często zabiera kobiety w podróż, aby odkryły swoje wewnętrzne, lepsze ja. Na stałe mieszka na Krecie, gdzie stara cieszyć się radością życia. W wyjątkowym kalendarzu swojego autorstwa umieściła nie tylko planner w formie tygodniowe. To także wyjątkowe miejsce, dzięki czemu każda kobieta odważy się wprowadzić do swojego życia potrzebne zmiany. To dzięki nim będzie można na nowo odkryć, że człowiek jest naprawdę wartościową istotą, jeżeli tylko wie, jak ma postępować. Motywacja, dzięki której będzie można odnaleźć ten właściwy cel w życiu. Tak często obawiamy się tego, że zmierzamy bez celu, prąc bezsensownie do przodu. W najbliższym czasie z tym kalendarzem to na pewno się zmieni.

“KOTTER, kalendarz książkowy 2021”

Jak sama nazwa wskazuje – idealny kalendarz dla wszystkich miłośników kotów. Jeżeli ktoś w swoim towarzystwie ma takiego kociego maniaka, to powinien pomyśleć o tym, aby zakupić dla niego kalendarz pochodzący z niezwykłej kolekcji Empiku. To oni zaprosili do współpracy Annę Tylkę – jedną z najlepszych ilustratorek, która sama kocha koty i zna ich naturę. Ilustratorka opracowała więc serię gadżetów dla kocich maniaków, jakie dostępne są w sklepach. Teraz przyszedł czas na kalendarz na mocnej spirali, gdzie znaleźć można wiele zabawnych rysunków (oczywiście z zabawnymi tekstami!). Pomiędzy tym wygodny planner w formie tygodniowej, gdzie także można znaleźć bardzo dużo miejsca na zapiski. Jeżeli ktoś nie jest pewny, jaka jest kocia natura, to na pewno dzięki temu kalendarzowi uzyska potrzebne dla siebie informacje.

Zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com