Zaplanowany cały rok

Może pewnych rzeczy nie warto planować z ogromnym wyprzedzeniem, czego dowody mamy w ostatnich czasach. Tylko, że czasem warto sobie “co nieco” zaplanować, czy też zapisać, aby mieć pewną jasność do do tego, co mamy wykonać w danym dniu. W szczególności, jeżeli mamy odwiedzić lekarza, u którego wizytę planowaliśmy kilka miesięcy wcześniej lub też coś całkiem podobnego. Dobry kalendarz tygodniowy 2021 nie pozwoli nam o niczym zapomnieć (https://www.taniaksiazka.pl/t/kalendarz-2021), a czasem może nawet wpłynąć na poprawę naszego humoru.

“Kalendarz książkowy 2021, Kot Simona”

Zabawne rysunki z kotem Simonem znają już chyba wszyscy. Ten nieporadny kocur już nie raz był uczestnikiem najróżniejszych, zabawnych sytuacji. Teraz kota Simona można zatrzymać na dłużej przy sobie przy pomocy tego oto kalendarza. Na kartach tego wyjątkowego kalendarza znaleźć można tego kocura w pozach, które tylko i wyłącznie on potrafi wykonać. Do tego dołoży się jeszcze jego miny i można być pewnym tego, że razem z tym plannerem każdy dzień będzie wyjątkowy. Oprócz kocura w środku znaleźć można kalendarz tygodniowy z odpowiednio pasującą do niego numeracją. Oprócz tego, że pod każdym dniem znajduje się miejsce na zapiski, to po każdym miejscu znaleźć można dodatkowe miejsce – w razie gdyby ktoś miał więcej myśli do zapisania. Skrócone kalendarium każdego miesiąca, miejsce na wpisanie planów miesięcznych, ozdobiony motywem licencji Kota Simona w twardej oprawie, stanie się doskonałym towarzystwem. Nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy także przyznają się do tego, że te wyjątkowe zwierzaki obdarzają wielką miłością.

“Kalendarz książkowy 2021, Mały Książę”

Dla wielu to ulubiona lektura z dzieciństwa, o której nigdy się nie zapomina. Teraz można zrobić wszystko, aby dać dowód swej miłości i zaprosić Małego Księcia do towarzyszenia przez cały rok. „Dowodem istnienia Małego Księcia jest to, że jest zachwycający, śmieje się i życzy sobie baranka” – wyjątkowe słowa, które pokazują, że ten bohater zasługuje na prawdziwe uznanie. Już sama okładka, która jest wyjątkowo starannie opracowana, chociaż prosta w swojej szacie sprawia, że człowiek ledwo powstrzymuje się od zakupu. W środku na czytelników czeka czytelny układ dzienny, na początku kalendarium na rok 2021, a na końcu na rok 2022 w układzie miesięcznym. Tłoczony złotem przedstawia najmądrzejsze sentencję, jakie być może część z nas pamięta z książki. Jeżeli ktoś nie pamięta, to z wielką przyjemnością otrzyma szansę, aby je sobie przypomnieć.

Zdjęcie utworzone przez gpointstudio - pl.freepik.com